Aktualności

Plan LEKCJI ZSG-H od 25 marca 2020 do 10 kwietnia 2020

Pobierz plan tutaj: PLAN LEKCJI 250320-100420.pdf

Dodatkowe informacje od pedagogów

Porada dla rodziców (.pdf)                                                           Wsparcie (.pdf)

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu w okresie zagrożenia epidemiologicznego, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

 Pobierz ofertę tutaj, lub:

Czytaj więcej: Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu w okresie zagrożenia epidemiologicznego, w...

Informacja dla nauczycieli, uczniów i rodziców na temat kształcenia na odległość z uwzględnieniem higieny pracy uczniów i nauczycieli oraz zasad bezpieczeństwa w sieci

Szanowni  Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

     Codzienne zajęcia szkolne zostały zawieszone, ale edukacja trwa dalej i zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Edukacji Narodowej będziemy kontynuować ją zdalnie w obecnie niełatwych warunkach. Jest to dla nas wszystkich: Uczniów, Nauczycieli, Rodziców nowa sytuacja, z którą musimy się oswoić i do niej dostosować.

            Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu, od początku zawieszenia zajęć, realizuje proces edukacyjny (co prawda w odmiennej formie niż dotychczas), ale w najbliższym czasie będziemy usprawniać działania związane z organizacją zdalnego nauczania. Dlatego prosimy o śledzenie „informacji szkolnych” poprzez dziennik elektroniczny lub inne komunikatory, wskazane przez nauczyciela prowadzącego dany przedmiot.

Pełny tekst można pobrać tutaj:

 

informacja - kształcenie na odległość (.doc)     informacja - kształcenie na odległość (.pdf)

Kujawsko-Pomorska E-Szkoła

Przypominamy, iż na stronie https://www.youtube.com/channel/UCXkeiZ2i3F_LeVnvjj4a07Q nadawane są zajęcia w e-szkole dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, ze szczególnym uwzględnieniem klas maturalnych. Przygotowano lekcje online – wykłady, pokazy, warsztaty – z przerwami na pytania i dyskusję dla klas maturalnych z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski, fizyka, historia, chemia, wiedza o społeczeństwie. Program zajęć przygotowują wspólnie wszystkie kujawsko-pomorskie centra edukacji nauczycieli, zajęcia będą prowadzić najwyższej klasy nauczyciele specjaliści. Startujemy z lekcjami dla ósmoklasistów i maturzystów, bo to oni mogliby ponieść największe straty wynikające z zamknięcia szkół. Program szkoły będziemy rozwijać o zajęcia dla kolejnych klas szkół podstawowych i średnich, w tym liceów i szkół zawodowych oraz branżowych. Linki do programu zajęć będą dostępne także na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego www.kujawsko-pomorskie.pl oraz www.edupolis.pl.